Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · DuxCasino

Log ind på DuxCasino | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your DuxCasino Welcome Bonus

# Log ind på DuxCasino | Sikker adgang til din konto DuxCasino er licenseret og reguleret af Malta Gaming Authority under licens MGA/B2C/394/2017, udstedt den 1. augsut 2018. Dette betyder, at din konto og alle dine transaktioner er beskyttet under maltesisk lovgivning og europæisk regulering. N1 Interactive Ltd, som ejer og driver DuxCasino, er registreret i Malta med registreringsnummer C 81457 og ligger på 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta. Når du logger ind på din konto, håndteres alle dine indbetalinger og udbetalinger direkte af casinoet, som bærer fuld ansvar for administration af dine midler. DuxCasino anvender strenge anti-svindelregler og verifikationsprocedurer for at beskytte dit kasino-oplevelse. Du kan være sikker på, at dit login er beskyttet, og at casinoet overholder maltesiske og europæiske regler for bekæmpelse af hvidvaskning af penge. Alle krav til identitetsbekræftelse implementeres før større udbetalinger, særligt når kumulative hævninger når 2.500 EUR. Din sikkerhed er prioritet.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the DuxCasino welcome bonus?

DuxCasino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at DuxCasino
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at DuxCasino

Beyond the welcome bonus, DuxCasino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomstbonus 1. indbetaling100% op til 30 kr40x26 kr30 dage
Velkomstbonus 1. indbetaling - Gratis spins50 gratis spins40x26 kr7 dage
Velkomstbonus 2. indbetaling100% op til 30 kr40x26 kr7 dage
Velkomstbonus 3. indbetaling100% op til 30 kr40x26 kr7 dage
Ugentlig cashback5-15% ugentlig cashbackx3 til x1530 krUgentlig

How to Claim

Claiming your DuxCasino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at DuxCasino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at DuxCasino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor meget bonus får jeg på min første indbetaling hos DuxCasino?+
Din første indbetaling giver dig en velkomstbonus med free spins i Sweet Bonanza. Minimumsindbetaling er 20 EUR, og maksimum er 150 EUR. Du modtgaer 50 free spins med det samme, resten fordeles over 5 dage. Free spins skal omsættes 40 gange før du kan hæve gevinsterne.
Hvad er omsætningskravet for bonusser på DuxCasino?+
Alle bonusser skal omsættes 40 gange før du kan hæve pengene. For finlandske spillere er omsætningskravet kun 25 gange for både bonuspenge og indbetaling. Cashback har forskellige omsætningskrav fra x15 til x3 afhængigt af dit VIP-niveau.
Kan jeg få cashback-bonus hver uge på DuxCasino?+
Ja, DuxCasino tilbyder ugentlig cashback hver mandag kl. 09:00 UTC. Cashbacken varierer fra 5% til 15% afhængigt af dit niveau. Du skal have brugt mindst 30 EUR i den forrige uge for at få cashback. Maksimum ugeligt cashback er 10.000 EUR.
Hvor længe er min bonus gyldig hos DuxCasino?+
Din bonus er gyldig i 7 dage fra det øjeblik du modtager den. Hvis du ikke opfylder omsætningskravene inden denne periode, bliver bonuspengene og gevinsterne annulleret. For free spins aktivering har du 3 dage, mens free spin-resultaterne er gyldige i 7 dage.
Hvad er maksimalt indsats under bonus-spil på DuxCasino?+
Under bonusspil er maksimal indsats 5,00 EUR i slots og 10,00 EUR i live games. I nogle valutaer varierer det: 7,50 CAD i slots og 20,00 CAD i live games. Hvis du overskrider maksimal indsats, bliver veddemålet ikke accepteret, og eventuelle gevinster kan ikke udbetales.
Kan jeg få flere bonusser samtidigt på DuxCasino?+
Nej, du kan kun aktivere én bonus ad gangen. Depositbonusser kan ikke kombineres. Du kan dog afvise en bonus uden at miste dine egne penge. Efter du har afsluttet welkomstpakken, kan du deltage i andre promotioner som cashback og Path to Rewards.